Özhaseki, Hatay için konuştu: 'İşimiz çok, yükümüz ağır' 

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Hatay için öncelikli yapılacakları sıraladı. Özhaseki, 'İşimiz çok, yükümüz ağır, menzilimiz de gerçekten çok uzak ama biz niyetlendik, azmettik, inşallah bu yükün altından da hep birlikte kalkacağız.' diye konuştu.

Özhaseki, Hatay için konuştu: 'İşimiz çok, yükümüz ağır' 

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, Hatay için öncelikli yapılacakları sıraladı. Özhaseki, "Rabbim utandırmasın, onu mahcup etmesin.

Değerli belediye başkanı arkadaşlarımız buradalar. İnşallah hep birlikte kol kola girerek hareket edecekler, biz de elimizden ne geliyorsa yapacağız.

İyi niyetle yola çıkıldığı zaman, gayret edildiği zaman da Cenabıhak yardım edecektir, buna sonuna kadar da inanıyoruz.

İşimiz çok, yükümüz ağır, menzilimiz de gerçekten çok uzak ama biz niyetlendik, azmettik, inşallah bu yükün altından da hep birlikte kalkacağız."


“BİZİM DE YÜKÜMÜZ ARTTI, BİZ DE BUNUN ALTINDAN KALKACAĞIZ”


Deprem anından bu yana Hatay’da ellerinden gelen her şeyi yaptıklarını belirten Özhaseki, "Sayın Cumhurbaşkanı'mızın liderliğinde çok da önemli mesafeler aldık.

Bugün geldiğimiz noktada zaten vatandaş bu çalışmaları gördüğü için 'evet yaparsa sayın Cumhurbaşkanı'mız yapar, Recep Tayyip Erdoğan yapar, eğer bize bir derman olacaksa

Cumhur İttifakı'ndan derman olur' diye inandılar, güvendiler ve nihayetinde gerek Cumhurbaşkanlığı seçiminde gerekse daha sonraki belediye başkanlıkları seçiminde bunca büyük afete rağmen herkes AK Parti'ye,

Milliyetçi Hareket Partisi'ne, Cumhur İttifakı'na güvenini tazelemiş oldu, bizim de yükümüz arttı, biz de bunun altından kalkacağız Allah'ın izniyle, layık olacağız, gece gündüz demeyeceğiz çalışacağız, başka da çaresi yok bu işin." ifadelerinde bulundu.