Hatay'da yeşillendirme çalışmaları son sürat devam ediyor!

Hatay'da Orman Bölge Müdürlüğü ekipleri, İskenderun'daki ilçelerde bulunan bazı okullarda fidan dikme etkinliği düzenledi. Etkinliğe Hatay Orman Bölge Müdürü Ali Özdemir de katıldı.

Hatay'da yeşillendirme çalışmaları son sürat devam ediyor!

Hatay’da Orman Bölge Müdürlüğü ekipleri, İskenderun’daki ilçelerde bulunan bazı okullarda fidan dikme etkinliği düzenledi. Etkinliğe Hatay Orman Bölge Müdürü Ali Özdemir de katıldı.

 

Hatay’da Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı ekiplerin il genelimdeki çalışmaları devam ediyor.

İskenderun ilçesinde yapılan çalışmalar kapsamında Fatih Sultan Mehmet İlkokulu ve Ortaokulunda fidan dikme etkinliği düzenlendi.

Etkinliğe Hatay Orman Bölge Müdürü Ali Özdemir de katıldı. Programda konuşan Özdemir çalışmaların süreceğini mesajı geldi.

Gelecek nesillere daha iyi bir çevre bırakmak için çalışmalara devam edeceklerini ifade eden Müdür Ali Özdemir, “Hatayımıza ve gelecek nesillere daha yaşanır bir çevre bırakmak,

ormanların ve ağaçlandırma çalışmalarının önemi vurgulamak, özellikle çocuklara ve gençlere olmak üzere bütün vatandaşlara bu bilinci aşılamak adına

İskenderun Orman İşletme Müdürlüğünde Fatih Sultan Mehmet İlkokulu ve Ortaokulunda fidan dikim etkinliği düzenlendi. Etkinlikte yüzlerce fidan toprakla buluştu. Bu bağlamda çalışmalarımız devam edecek.” dedi.