Demirel maç sonu konuştu: Alınan skordan memnun değil!

Kayserispor deplasmanında 1 puanla dönen Hatayspor'da teknik direktör Volkan Demirel maç sonu açıklamalarda bulundu. Demirel açıklamalarında skordan memnun olmadığını aktardı.

Demirel maç sonu konuştu: Alınan skordan memnun değil!

Kayserispor deplasmanında 1 puanla dönen Hatayspor’da teknik direktör Volkan Demirel maç sonu açıklamalarda bulundu. Demirel açıklamalarında skordan memnun olmadığını aktardı.

Süper Lig’in 29’uncu hafta maçında Hatayspor, Kayserispor’a konuk oldu. 1-1 biten maçın ardına teknik direktör Volkan Demirel, açıklamalarda bulundu. Demirel, alınan skordan memnun olmadığını belirtti.

“ÜÇ PUAN ALMAMIZ GEREKEN BİR MAÇTI”

Bu maçta 3 puan almalarının gerekli olduğunu dile getiren Demirel, “Daha sonra 15-16'ncı dakikadan sonra Kayserispor'un oyunu başladı. Bunun sonucunda da 2 pozisyon bulup, beraberlik golünü bulmayı bildiler.
Biz ise biraz daha skoru koruma ve gol yemeyelim düşüncesiyle o öz güveni sağlayamadık. Biraz daha öz güvenimiz olsa belki skor olarak 2'yi yakaladıktan sonra galip gelerek gitmek daha iyi olurdu.

İkinci yarıda Kayserispor'un oyunda üstünlük kurmak istemesi sonrası 4 oyuncu değişikliği yaptık. Çünkü yeni transferlerimizden 5'i aynı anda sahadaydı. Henüz tam olarak hazır değillerdi.


Deplasmanda çekiştiğin bir takımla bir puan almak iyi olarak gözükebilir ama ben hem oyun hem de alınan bir puandan mutlu değilim. Üç puan almamız gereken bir maçtı.” diye konuştu.