Gökhan Zan'a ait olduğu iddia edilen ses kaydı paylaşıldı!

TİP'in adaylığını geri çektiğini belirtiği Gökhan Zan hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Sözcü TV, Zan'a ait olduğu iddia edilen ses kayıtlarını paylaştı. Kayıtlarda para durumu görüşülüyor.

Gökhan Zan'a ait olduğu iddia edilen ses kaydı paylaşıldı!

TİP’in adaylığını geri çektiğini belirtiği Gökhan Zan hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Sözcü TV, Zan’a ait olduğu iddia edilen ses kayıtlarını paylaştı. Kayıtlarda para durumu görüşülüyor.

Türkiye İşçi Partisi (TİP), Hatay Belediye Başkanı adayı olarak gösterdikleri Gökhan Zan’ın adaylığını geri çektiklerini açıklamıştı. TİP’in açıklamasından sonra Zan, geri adım atmayacağını açıklamıştı. Bugün Sözcü TV’de yayınlanan bir programda Zan’a ait olduğu iddia edilen ses kaydı paylaşıldı. Kayıtlarda para durumu görüşülüyor.


SÖZCÜ TV’DE GEÇEN SES KAYDI ŞU YÖNDE

 

Turgay Kocakaya: “Gökhan, 3 milyon tamam değil mi? Net, yani sıkıntı yok. Bana teslim edilecek.”
Gökhan Zan: “Neden 5 demedin?”


Turgay Kocakaya: “Devam ederim, ben bir teklifte buldum. Sana sormadan bir şey diyemedim ki.”
Gökhan Zan: “‘5 istiyorum’ de.”


Turgay Kocakaya: “Tuvaletten sessiz konuşuyorum. AK Parti İl Başkanlığı’ndayım. İçeride AK Parti’nin adayı Mehmet Öntürk ve Adem Yeşildağ var. Gündüz konuştuğumuzu konuştum.

Adaylıktan çekilme asla olmayacak, ben zaten bunu garantiye aldık, dedim. Üç milyon veriyorlar. Kuzenim orada şunu söyledi, ‘ Ya bir pozisyon falan ama pozisyondan kasıt ne?

Spor bakanlığı mı, işte belediye mi, yoksa külliye mi? Bize sorsun, biz de genel merkeze bildirelim. Olumlu olumsuz size döneriz Turgay Bey’ dediler.

Gökhan Zan: “Abi, şöyle herhangi bir şey olur. Bu spor yorumculuğu olur TRT’de. Hatayspor’la ilgili de olabilir. Mesela Hatayspor’u alırsak, Hatayspor’un orada sportif direktörü, CEO’su, başkanı gibi olabilir.”


Turgay Kocakaya: “Tamam canım. O kadar konuştuk ki sağ olsun çok iyi karşıladılar. Kahveler, sohbetler baya iyi karşıladılar yani. Ben bir iki hediye de getirdim.

Ailede engelli var. Ailesini garantiye alması lazım. Hepsini söyledim, onu o yüzden yükseltebilirim rakamı. Beşe çıkarabilirim yani.”


Gökhan Zan: “Aynen aynen.”


Turgay Kocakaya: “Tamam canım. Koruma meselesini de açtım ben. Onda da sıkıntı yok. Korumayı da valilikten ayarlayacaklar.”


Gökhan Zan: “Tamam, sen hallettin ama benim haberim yok. “


Turgay Kocakaya: “Şeyi de sormayı unuttum. Dolar mı, TL mi? Onu da şimdi öğrenirim. Dolardır tabii.”
Gökhan Zan: “Herhalde, neyi soruyorsun abi, iyi misin sen? “


Turgay Kocakaya: “Ya 3 milyon TL değildir, dolardır. Zaten 3 milyon TL diye bir para mı kaldı?”