Son Dakika: TİP Hatay'da Gökhan Zan'ın adaylığının geri çekti: İşte nedeni!

Türkiye İşçi Partisi (TİP), Hatay'da Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterdikleri Gökhan Zan'ın adaylığını geri çektiklerini açıkladı. Yapılan duyuruda, 'Hatay İttifakı'nın ortak aday olarak önerdiği Gökhan Zan'ın partimizin asla tasvip etmeyeceği ilişkilere girdiğine dair çeşitli iddialar tarafımıza ulaşmıştır' ifadelerine yer verildi. 

Son Dakika: TİP Hatay'da Gökhan Zan'ın adaylığının geri çekti: İşte nedeni!


Türkiye İşçi Partisi (TİP), Hatay'da Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterdikleri Gökhan Zan’ın adaylığını geri çektiklerini açıkladı.

Yapılan duyuruda, “Hatay İttifakı’nın ortak aday olarak önerdiği Gökhan Zan’ın partimizin asla tasvip etmeyeceği ilişkilere girdiğine dair çeşitli iddialar tarafımıza ulaşmıştır" ifadelerine yer verildi. 


TİP, Hatay’da Gökhan Zan’ın aday olarak göstermişti. Partiden yapılan son dakika açıklamasına göre, Zan’ın adaylığını geri çekildiği belirtildi.

Paylaşımda şu ifadelere yer verildi: "Ancak TİP'in en ufak bir şaibenin varlığına bile göz yummayacağımızı ve kumpas ve şantaj gibi yolları alışkanlık haline getirmiş olan

düzen siyasetine olan kapanmaz mesafemizi hatırlatıyor, Gökhan Zan’ın adaylığını geri çektiğimizi kamuoyuna ilan ediyoruz."