Ünlü imamım kalp krizi geçirdiği iddialarına yanıt!

Halk arasında Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü'nün kalp krizi geçirdiği iddia edilmişti. Ünlü, iddialara, 'Cübbeli Ahmet Hoca kalp krizi geçirdi şeklindeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır' yanıtını verdi.

Ünlü imamım kalp krizi geçirdiği iddialarına yanıt!

Vatandaşlar tarafından Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen ve söylemleriyle sık sık gündeme gelen Ahmet Mahmut Ünlü’nün kalp krizi geçirdiği iddiaları yaygınlık kazanmıştı.

İddialara Twitter (X) hesabından yanıt veren Ahmet Mahmut Ünlü, “Cübbeli Ahmet Hoca kalp krizi geçirdi şeklindeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır” dedi.


“SAĞLIK DURUMU GAYET İYİ”


Hastaneye anjiyo için gittiğini belirten Ünlü, “Cübbeli Hoca’nın sağlık durumu hakkında önemli açıklama! Bazı haber kanallarında çıkan ve sosyal mecrâlarda yayılan “Cübbeli Ahmet Hoca kalp krizi geçirdi”

şeklindeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Dün anjiyo için gittiği hastaneden gün içinde çıktı ve evinde istirahat etmektedir.

Şu an sağlık durumu gayet iyi olup inşâallâh bu akşam iftara 45 dakika kala ve saat 22.15’te yapılması planlanan canlı yayınlarında sizlerle buluşacaktır.

Yayınlarımızı Lâlegül TV, Lâlegül FM ve YouTube kanalımızdan canlı olarak takip edebilirsiniz.” açıklamasında bulundu.