Tekel Bayileri Platformu Başkanı duyurdu: Sigaraya zam geldi!

Türkiye Tekel Bayileri Platformu Başkanı Özgür Aybaş, bir grup sigara çeşidine daha 5 lira zam geldiğini açıkladı. Aybaş, alkol fiyatlarına da yakında zam geleceğini duyurdu.

Tekel Bayileri Platformu Başkanı duyurdu: Sigaraya zam geldi!

Seçimlerin ardından sigara ve alkole gelen zamların ardı arkası kesilmiyor. 6 Eylül itibariyle BAT sigara fiyatları listesi ve T&T sigara fiyat listesi, 7 Eylül tarihinden itibaren ise İmperial Tobacco sigara fiyat listesine zam yapılmıştı. Philip Morris ve JTI grubu sigaralara da 5 liralık zam gerçekleşmişti.

Türkiye Tekel Bayileri Platformu Başkanı Özgür Aybaş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Bir grup sigara çeşidine daha 5 lira zam geçişi oldu. Alkol fiyatlarına da zam geliyor" dedi.

Türkiye Tekel Bayileri Platformu Başkanı Özgür Aybaş'ın açıklamasına göre, alkol fiyatlarına da yakında zam gelecek. Alkol fiyatlarına ne kadar zam geleceği henüz belli değil.

Özgür Aybaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Bir grup sigara çeşidine 5 lira zam geçişi oldu. Diğer gruplara da zam yolda. Alkol içkiler zammı da eli kulağında" ifadelerini kullandı.