Pulat net konuştu: 'Enseyi karartmak yok!'

Süper Lig'in 37'nci hafta müsabakasında Hatayspor ile Beşiktaş, 2-2 berabere kaldı. Maç sonu açıklama yapan teknik direktör Özhan Pulat, 'Hatayspor'u ligde bırakmaya çalışacağım' dedi.

Pulat net konuştu: 'Enseyi karartmak yok!'

Hatayspor ile Beşiktaş, Trendyol Süper Lig’in 37’nci hafta müsabakasında karşı karşıya geldi. 2-2 biten zorlu mücadelenin ardından kameraların karşısına geçen teknik direktör Özhan Pulat, “Hatayspor’u ligde bırakmaya çalışacağım” diye konuştu.  


“HATAYSPOR’U LİGDE BIRAKMAYA ÇALIŞACAĞIM”


Oyuncuları ayağa kaldırmak ve geride kalan maçı kazanmak için çabalayacağını ifade eden Pulat, 
“Buraya 3 puan için geldik.

Ön alanda rakibi boğan bir oyunla 3 puan bekleyebilir herkes ama biz buraya 6 eksikle geldik. Planımız ikinci bölgede doğru parselasyondu. 

Beşiktaş’ın stoper ile bek arasına atılan toplar ve duran toplarda zaafı vardı. O şekilde golü bolduk. 

Farklı bir hikâye yazabilirdik ama son dakika bu kadar basit penaltının verilmesi... Ben 20 yıldır antrenörlük yapıyorum, bu görevi tüm mücadelemle Hatayspor’u ligde bırakmaya çalışacağım. 


Dış faktörler ne olursa olsun biz Hatay şehrinin onurlu mücadelesini sürdürmeye devam edeceğiz. Ben hayatım boyunca hiç kolay sahip olmadım. 

Felsefemde asla enseyi karartmak yok. Hiçbir endişem yok. Maçı kazanmak, oyuncularımı ayağa kaldırmak için çabalayacağım.” ifadelerinde bulundu.