Hatay'da  yıkılacak  yerler belli oldu!

Hatay Valiliği, bugün Hatay'da yıkım ve enkaz kaldırma çalışmalarının olacağı yerleri paylaştı. Valilik, çalışmanın olacağı yerlerde insanların dikkatli olmasını gerektiğini bildirdi. 

Hatay'da  yıkılacak  yerler belli oldu!

Hatay Valiliği, bugün Hatay’da yıkım ve enkaz kaldırma çalışmalarının olacağı yerleri paylaştı. Valilik, çalışmanın olacağı yerlerde insanların dikkatli olmasını gerektiğini bildirdi. 

6 Şubat Depremi’nde en fazla hasar alan kentlerden biri olan Hatay’da çalışmalar aralıksız devam ediyor. Yıkım ve enkaz kaldırma işleminin devam ettiği kentte, çalışmalar bugün de sürecek. 


Çalışmalar dolayısıyla vatandaşların dikkatli olması gerektiğini paylaşan Hatay Valiliği, “06.02.2023 tarihinde yaşanan deprem felaketi sonucu hasar gören binalarda yıkım ve enkaz kaldırma çalışmaları devam etmektedir.


07.04.2024 (Pazar) tarihi itibariyle aşağıda ekli listede adresleri belirtilen ağır hasarlı binaların yıkım ve enkaz kaldırma çalışmaları yapılacak olup bina sakinleri istedikleri takdirde enkaz kaldırma çalışmalarına refakat edebileceklerdir.” ifadelerinde bulundu. 

HATAY'DA YIKILACAK YERLERİN LİSTESİ

Hatay'da  yıkılacak  yerler belli oldu!