Hatay'da çocuklar için sosyal etkinlikler düzenlenecek!

Hatay'da Büyükşehir Belediyesi ve UNICEF iş birliği kapsamında çocukların sosyal hayata uyum sağlamaları amacıyla bir dizi etkinlik düzenleyecek. 

Hatay'da çocuklar için sosyal etkinlikler düzenlenecek!

Hatay’da Büyükşehir Belediyesi ve UNICEF iş birliği kapsamında çocukların sosyal hayata uyum sağlamaları amacıyla bir dizi etkinlik düzenleyecek. 

Hatay Büyükşehir Belediyesi ve UNICEF, çocukların sosyal hayata uyum sağlamalarına katkıda bulunmak ve gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla bir dizi etkinlikler düzenleyecek.

İşletme ve İştirakler Daire Başkanlığı bünyesinde hizmet veren Hatay Çocuk Kulübünün planladığı etkinlikler, 6-10 Mayıs ve 12-17 Mayıs tarihleri arasında 10.00 ile 11.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Hatay'da çocuklar için sosyal etkinlikler düzenlenecek!
 
HBB Yerleşkesi’nde (EXPO) düzenlenecek aktivitelerde okul öncesi, ilkokul ve ortaokul öğrencileri için birbirinden eğlenceli, eğitici ve öğretici atölyeler yer alacak.
 
Fen-doğa, akıl-zeka oyunları, , ritim-müzik-oyun, psikodrama, işaret dili, masal terapi ve el işi becerileri gibi farklı alanlarda düzenlenecek çalışmalarla çocuklar, yeni kazanımlar elde ederek yaratıcılıklarını sergileme fırsatı bulacaklar.