Gökhan Zan krizinde yeni gelişme: AK Partili isimden açıklama!

Gökhan Zan'a ait olduğu iddia edilen ses kayıtlarında ismi geçen AK Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, sessizliğini bozdu. Yeşildal, 'Gökhan Zan'la da öncesinde bir temasımız olmadı.' dedi. 

Gökhan Zan krizinde yeni gelişme: AK Partili isimden açıklama!

Gökhan Zan’a ait olduğu iddia edilen ses kayıtlarında ismi geçen AK Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, sessizliğini bozdu. Yeşildal, “Gökhan Zan'la da öncesinde bir temasımız olmadı.” dedi. 

 

TİP (Türkiye İşçi Partisi), Hatay’da aday gösterdiği Gökhan Zan’ın adaylığını hakkında çıkan iddialar nedeniyle geri çektiğini açıklamıştı.  

Hatay’da her dakika sıcak gelişme yaşanırken, Gökhan Zan’a ait olduğu belirtilen ses kayıtlarında ismi geçen AK Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, ilk kez konuştu. 


Yeşildal iddialarla ilgili, "Yalan olduğu şuradan belli; Hatay'da AK Parti binası yok. Konteynerde hizmet veriyoruz. Seçimi kaybedeceğini düşünenler seçimi manipüle ediyor.

İki gündür bu ses kayıtları şehirde konuşuluyordu. Gökhan Zan'la da öncesinde bir temasımız olmadı. Bu iddialarla ilgili de görüşmedim." ifadelerinde bulundu.