Başkan Savaş, ''Hatay ittifakı yaparak birlikte kazanacağız' 

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Antakya ve Yayladığı ilçelerindeki vatandaşlarla bir araya geldi.  Vatandaşlara açıklama yapan Savaş, 'Hatay ittifakı yaparak birlikte kazanacağız. Mecliste daha hızlı kararlar almak adına meclis üyesi adaylarımıza desteklerinizi bekliyoruz.' dedi. 

Başkan Savaş, ''Hatay ittifakı yaparak birlikte kazanacağız' 

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Antakya ve Yayladığı ilçelerindeki vatandaşlarla bir araya geldi.  Vatandaşlara açıklama yapan Savaş, “Hatay ittifakı yaparak birlikte kazanacağız. Mecliste daha hızlı kararlar almak adına meclis üyesi adaylarımıza desteklerinizi bekliyoruz.” dedi. 


Hatay’da seçim çalışmalarına devam eden Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Antakya ve Yayladığı ilçelerindeki vatandaşlarla bir araya geldi.

 İlçelerde seçmenlerin yoğun ilgisiyle karşılanan Savaş, seçimlerin sağduyulu bir yaklaşımla ve huzurlu bir ortamda gerçekleştirilmesi temennisinde bulundu.

Başkan Savaş, ''Hatay ittifakı yaparak birlikte kazanacağız' 
“HATAY İTTİFAKI YAPARAK BİRLİKTE KAZANACAĞIZ”


Halk buluşmasında açıklama yapan Lütfü Savaş, “2 dönem boyunca HBB Meclisinde azınlıkta kaldık. Hatay'ın lehine olan kararları çıkaramıyoruz.

Hatay ittifakı yaparak birlikte kazanacağız. Mecliste daha hızlı kararlar almak adına meclis üyesi adaylarımıza desteklerinizi bekliyoruz.

Bu seçimlerde Mecliste desteklerinizle çoğunluğu sağlayacağız. Mecliste yeni bir dönem başlıyor. İktidarın elinde bulundurduğu iki ilçeyi de anketlerde biz kazanıyoruz.

Bu kadar yıkıntının altından kalkacak belediye başkanlarının seçilmesi lazım.” açıklamalarında bulundu.