Bakan yardımcısı açıkladı: Hatay'da konutların teslim tarihi netleşti!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Vedad Gürgen, Hatay'ın Defne ilçesinde katıldığı programda bir sene içerisinde konutları teslim etmeyi planladıklarını aktardı.

Bakan yardımcısı açıkladı: Hatay'da konutların teslim tarihi netleşti!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Vedad Gürgen, Hatay’ın Defne ilçesinde katıldığı programda bir sene içerisinde konutları teslim etmeyi planladıklarını aktardı.

 

Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Vedad Gürgen, Hatay’ın Defne ilçesinde Defne İlçesi Rezerv Alanlar Bilgilendirme Toplantısı'na katıldı.


Programda söz alan Gürgen, “İnşallah bir senenin içerisinde artık merkezdeki konutlarımızı vatandaşlarımıza teslim etmeye başlayacağız. Ümit ediyorum ki Türkiye'nin göz bebeği Hatay, tekrardan eski günlerine kavuşacak." açıklamasında bulundu.


“HATAY, TEKRARDAN ESKİ GÜNLERİNE KAVUŞACAK”


Hatay’ın eski günlerine kavuşturmayı arzuladıklarını ifade eden Vedad Gürgen, “İnşallah bir senenin içerisinde artık merkezdeki konutlarımızı vatandaşlarımıza teslim etmeye başlayacağız.

Ümit ediyorum ki Türkiye'nin göz bebeği Hatay, tekrardan eski günlerine kavuşacak. Hem Defne'siyle, hem Antakya'sıyla, hem tarihi mekanlarıyla, hem Kırıkhan'ıyla,

hem İskenderun'uyla biz her tarafta artık önümüzdeki bir yıl sonrasında neler olabileceğini hayal ediyoruz. Hayallerimizi de bugün vatandaşlarımızla paylaştık." diye konuştu.