Hatayspor'un kalecisinden çarpıcı açıklamalar: 'Bir futbol takımı basket idmanı yaparak maçlara hazırlanıyor'

Gaziantep maçı sonrası kameraların karşısına geçen Hatayspor'un deneyimli kalecisi Erce Kardeşler, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kardeşler, 'Bir kulübün bu kadar sahipsiz kaldığını ilk defa gördüm. Düşünebiliyor musunuz bir futbol takımı basket idmanı yaparak maçlara hazırlanıyor. Böyle bir şey olabilir mi?' dedi. 

Hatayspor'un kalecisinden çarpıcı açıklamalar: 'Bir futbol takımı basket idmanı yaparak maçlara hazırlanıyor'

Süper Lig’de kalma mücadelesi veren Gaziantep FK ile Atakaş Hatayspor, Süper Lig'in 35’inci hafta müsabakasında karşı karşıya geldi.

Maç 1-1’lik skorla tamamlanırken, her 2 takımda oyuncular açıklamalarda bulundu. Maç sonrası kameraların karşısına geçen Hatayspor'un deneyimli kalecisi Erce Kardeşler,

çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kardeşler, "Sezon başından beri çok yalnız kaldık.

Sahamız olmadı. Tesisimiz olmadı. Paramız olmadı. Bir kulübün bu kadar sahipsiz kaldığını ilk defa gördüm. Düşünebiliyor musunuz bir futbol takımı basket idmanı yaparak maçlara hazırlanıyor. Böyle bir şey olabilir mi?"


“İDMANLARDAN SONRA DUŞ ALMADAN EVİMİZE GİDİYORUZ”


Takım oyuncularının çektiği sıkıntıları anlatırken şu cümleleri kullanan Kardeşler, “5 aydır kaşar ekmek yiyoruz. Kaşar ekmek yiyerek, idmanlardan sonra duş almadan evimize gidiyoruz.

1.5 saatlik yolu söylemiyorum bile. Çok üzülüyorum. Tek isteğim Hatayspor'un ligde kalması. Ben Hatay halkı için buradayım. Volkan hoca da yalnız kaldı. Hocalık yapamadı.

Hocalıktan başka her şeyi yapmaya çalıştı çünkü. Buraya kadar geldiysek Volkan hoca sayesindedir." diyerek sitemde bulundu.